Kobiety wiedzą, co robią

W dniu 4.09.2021 r. w Chatce Żaka w Lublinie, odbyło się spotkanie z cyklu „Kobiety wiedzą, co robią”, organizowane przez redakcje „Wysokich Obcasów” i „Gazety Wyborczej” w partnerstwie z władzami Miasta Lublina.

Celem spotkania było budowanie kobiecej wspólnoty, wymiana doświadczeń kobiet z różnych dziedzin, dzielenie się własnymi poglądami oraz pomocnymi radami na różnych płaszczyznach. Prowadzone były dyskusje z dziedziny psychologii, biznesu oraz ochrony zdrowia.

Firma STASIAK medical team II Elżbieta Stasiak biorąc udział w tym spotkaniu działała w zakresie profilaktyki zdrowotnej. Personel medyczny Firmy STASIAK medical team II Elżbieta Stasiak wykonywał dla wszystkich uczestników spotkania, bezpłatne badania profilaktyczne takie jak: pomiar cukru we krwi, pomiar ciśnienia tętniczego oraz badanie stóp za pomocą Podografu. Przed przystąpieniem do badań personel medyczny Firmy STASIAK medical team II Elżbieta Stasiak przeprowadził wywiad z każdym pacjentem, a po skończonym badaniu, uczestnik otrzymał wyniki z omówieniem badania.

Najczęściej czytane

8. Czy istnieje jeszcze dotychczas luka informacyjna w świadomości społeczeństwa na temat funkcjonowania Pielęgniarskiej Opieki Długoterminowej Domowej ?

IV Kongres Wyzwań Zdrowotnych

7 marca uczestniczyłam w panelu pt. „Opieka pielęgniarska w Polsce” w ramach IV Kongresu Wyzwań Zdrowotnych w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.  Zachęcam do zapoznania się z nagraniem moich wypowiedzi.